دپارتمان بین المللی مدیریت و حسابداری

اولین مرکز تخصصی برگزار کننده دوره های مدیریت و حسابداری با مدرک بین المللی

دوره فشرده آیلتس در شیراز،کلاس IELTS در شیراز،آموزش IELTS در شیراز،آموزش زبان در شیراز،بهترین آموزشگاه IELTS در شیراز،کلاس زبان فشرده در شیراز،آموزش فشرده IELTS،تضمینی IELTS در شیراز،تافل در شیراز،آیلتس امتخان در شیراز،نمره 7 آیلتس در شیراز،شیراز چت،دوره های تخصصی چت در شیراز،کلاس چت انگلیسی در شیراز،آموزش مکالمه در شیراز،مکالمه فشرده در شیراز،بهترین آموزشگاه مکالمه در شیراز،مرکز تخصصی IELTS در شیراز،فشرده مکالمه زبان در شیراز،
دپارتمان بین المللی مدیریت و حسابداری

دوره های بین المللی مالی و حسابداری

برای اولین بار دوره های تک جلسه ای چت و مکالمه دوستانه شما را در جو روزانه زبان قرار می دهد و در هر جلسه شما با موضوع جدیدی با هم گروهی های خود به بحث و تبادل نظر می پردازید،با این رو دایره لغات و اشکالات گرامری شما به راحتی برطرف می گردد.

اطلاعات بیشتر

دپارتمان بین المللی مدیریت و حسابداری

دوره های بین المللی مدیریت

دوره های مکالمه ما به گونه ای طراحی گردیده اند که شما کاملا در یک جو دوستانه و با لذتی باورنکردنی شروع به صحبت راجع به موضوعاتی جذاب و روزمره می نمایید و در همین حین  مدرسان  جملات شما را همانند یک دوست تصحیح می نمایند.

اطلاعات بیشتر

مرکز آموزش خانه صنعت معدن ایرانیان

دوره جامع آموزش سرمایه گذاری در بورس به صورت قدم به قدم به زبان ساده و بدون هیچ پیش نیازی برگزار می گردد،این مرکز افتخار دارد به عنوان تخصصی ترین مرکز برگزاری دوره های بورس و اولین مرکز برگزار کننده این دوره ها از سال 1389 در شیراز و تنها مرکز برگزار کننده آموزش آنلاین در حین معاملات به صورت عملی همراه با ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه خدمات آموزشی را ارائه نماید.شما می توانید بسته به نیاز خود یکی از دوره های آموزشی سرمایه گذاری در بورس را انتخاب نمایید:

اطلاعات بیشتر

دپارتمان بین المللی مدیریت و حسابداری

دوره های مدیریت سرمایه گذاری در بورس

خدمات انحصاری ما

کلاسهای تک جلسه ای


کلاسهای تک جلسه ای با متدها و کاربردهای مختلف به شما کمک می نماید که در فضایی شاداب دانش زبان خود را گشترش دهید.

Game Session

انجام یک بازی مفرح در یک جلسه یک ساعت نیمی که به صورت کاملا انگلیسی انجام می گیرد و شما با لذت بردن از بازی توانایی زبان خود را نیز تقویت می نمایید.

Movie session

یک جلسه که در آن قسمتها یا تمامی یک فیلم پخش شده و هریک از دانشپذیران نظرات خود را ارایه می نمایند.

Grammar session

در هر جلسه که یک ساعت و نیمی ،یک یا چند مبحث گرارمری به صورت کامل برای شما تشریح و یاداوری می گردد.

Idioms Session

یک جلسه سراسر ذرب المثل و اصطلاح که باعث می گردد شما به صورت کاملا کاریردی نحوه و موقعیت استفاده از آنها را به خوبی فرا گیرید.

FUNTALK

یک ساعت نیم گفتگوی  دوستانه که می تواند اعتماد به نفس شما را در صحبت کردن به شدت بالا برده و توانایی ساخت جملات متوالی و به کاربردن صحیح آنها را در شما تقویت نماید.

Food Session

در هر جلسه هر یک از دانشپذیران با یک اسنک از بقیه پذیرایی می نماید و در هنگام صرف غذا همه دانشپذیران از روشهای پخت یا عمل اوری غذا در محیطی دوستانه صحبت می نمایند.

اخبار و مقالات

آخرین نوشته ها


مرکز آموزشهای بین المللی IHIM IRAN

ارسال پیام

ساعت کار

از شنبه تا پنج شنبه 8.30 صبح الی 8.30 شب.

اطلاعات تماس:

شعبه شیراز:

تلفن :07136267240

تلفن :07136261436

فکس :07136261436

آدرس : شیراز-قدوسی شرقی-حدفاصل کوچه 8 و 10 -ساختمان IHIM IRAN

پست الکترونیک:info@shirazihim.com

شبکه های اجتماعی