طراحی لباس /رزومه نویسی

Rate this post

رزومه نویسی

رزومه شما مدرک مهمی در شناساندن ، و ابراز شما به شمار می رود، که پیشینه حرفه ای مختصری را فراهم می آورد. این اولین فرصت شما برای ارایه نمایشی خوب از خود است ،و اولین گام در رسیدن به یک شغل محسوب میشود.طراحی لباس با مداد / طراحی لباس.

هنگام پاسخگویی به فرصت های استخدامی، تقاضا برای پشتیبانی، نزدیک شدن به شرکت مد نظر، تقاضای جایگزینی شغلی یا بازاریابی برای یک شرکت، پرس و جو برای جاهای خالی مشاغل تمام یا نیمه وقت، می توانید از رزومه خود استفاده کنید. در زمان تقاضای شغلی با استفاده از فرم تقاضای شرکتی (در صورت عدم درخواست)، رزومه ضروری نیست، زیرا بیشتر اطلاعات در این فرم ها چندین بار پرسیده می شوند. در زمان ارسال رزومه، همیشه یک نامه ضمیمه برای پشتیبانی از تقاضانامه خود همراه آن ارسال کنید

نگارش رزومه طراحی لباس

در زمان نگارش رزومه، نوع استخدامی که در پی آن هستید، مد نظر قرار دهید. شما باید راجع به انواع مهارتهای لازم برای آن شغل، به خوبی تأمل کنید. رزومه باید با برنامه پردازشگر کلمات(Word) ، و با فونتهای واضح و تایپی نگارش شده ،و به صورت سیاه و سفید و یک رو بر روی کاغذ سفید یا کرم با کیفیت چاپ شود . یا به صورت فایل PDF ذخیره شود. به لحاظ گرامری باید صحیح نگاشته شده، به سادگی قابل خواندن باشد و در یک یا دو صفحه خلاصه شود. طراحی لباس

اطلاعات لازم برای ذکر در رزومه

  • جزییات فردی: نام، نشانی شامل کدپستی، شماره تلفن فکس، شماره تلفن همراه، نشانی پست الکترونیکی، تاریخ تولد و ملیت. در زمان نوشتن پست الکترونیکی، همیشه از آن نشانه ای استفاده کنید که تصویری حرفه ای برای آن انتخاب کرده اید.
  • پروفایل شخصی: بیان مختصری از نگرش های شخصی خود داشته باشید. برای مثال:

 فارغ التحصیل پرانگیزه رشته مد ، باتجربه طراحی برای هر دو بازار پوشاک زنانه و مردانه. مشتاق، متعهد و سخت کوش . دارای شخصیتی خوش برخورد، و توانایی برقراری ارتباط با کلیه سطوح اجتماعی.

 فارغ التحصیل رشته مد، با مهارت های قوی فنی در الگوسازی، سایزبندی و نو لباس. دانش الگوسازی مسطح و مدل سازی بر روی مانکن (مولاژ) ، همراه با توانایی تهیه انواع لباس از نمونه تا تولید. سخت کوش، قابل اعتماد و با انگیزه، توانمند کار در مهلت مقرر و تحت فشار . تصویرسازی بسیار خلاق و دارای درک عالی از گرایشات، رنگ و برد کامپیوتری. درک خوب و کاربرد طیفی از تکنیک های رسانه ای در تصویرسازی همراه با توانایی کار در مهلت مقرر.

پیشینه تحصیلی: طراحی لباس

در این بخش، مدارس و دانشگاه هایی که از آنها فارغ التحصیل شده اید را به ترتیب زمانی فهرست کنید، به طوری که آخرین دوره اول ذکر شود. هرگونه جوایز و مدارک دریافتی خود را نیز ذکر کنید. برای مثال:

کارشناسی (افتخاری) مطالعات مد، دانشگاه ساوث پاسیفیک ۲۰۱۱-۲۰۰۸ . موضوعات مورد مطالعه: طراحی مد، الگوسازی و سایزبندی، ساختار لباس، پیش بینی مد، طراحی پوشاک کشباف و تکنیکهای تصویرسازی. طراحی لباس

  • پیشینه استخدامی: تجربه کاری و سوابق آن را بیان کنید. مسئولیت های کاری، وظایف خاص را به طور خلاصه و نقش خود را ذکر کنید. موقعیت ها را به ترتیب زمانی از آخر به اول بنویسید. برای مثال:

تکنیسین لباس – پوشاک کودکان، شرکت پوشاک جینی، ایالات متحده آمریکا ۲۰۰۸–۲۰۰۶ . توسعه بخش پوشاک کودکان با مسئولیت هایی برای پرو، سایزبندی و کنترل کیفی در طول فرایند تهیه و تولید محصول.

  • تجربه کاری: ذکر تجربیات کاری مرتبط، مسئولیت ها و وظایف تکمیلی طی این دوران. برای مثال:

گروه طراحی مد و منسوجات، نیویورک، ایالات متحده آمریکا، ۲۰۰۶-۲۰۰۵. حوزه های مسئولیتی عبارت اند از کار در بخش تحریریه، کمک به ویراستار مده مطالعه و کنترل مطالب، آماده سازی و اتوی لباس ها برای عکاسی، تماس با شرکتها و سازماندهی زمان های استراحت و خوراکیها.

دیگر مهارت ها و اطلاعات جانبی: طراحی لباس با مداد

در این بخش مهارت های دیگر خود را ذکر کنید. برای مثال:

دانش کاری خوب راجع به بسته های نرم افزاری را به طور خاص نام ببرید. (برای نمونه: مایکروسافت ورد، فتوشاپ، ایلاستریتور، لکترا، گربر). مهارتهای قوی در تصویرسازی و ارایه با استفاده از انواع تکنیک و ابزار، گواهینامه رانندگی مثبت و بدون جریمه.

  • علایق و فعالیتها: ذکر علایق و سرگرمی ها در رزومه اختیاری است اما موجب می شود کارفرما اطلاعات بیشتری راجع به شما به دست آورد.
  • معرفی نامه ها: افزودن جزییات دو معرف، شامل نام و جزییات تماس آنها، در رزومه معمول است اما نوشتن عبارت درصورت نیاز امکان ارسال معرفی نامه نیز وجود دارد، کامل پذیرفته است. می توانید به مصاحبه کننده خود اطلاع دهید که در صورت علاقه می توانند با آنها تماس بگیرند. و مسائل مرتبط با حقوق را در رزومه ذکر نکنید: اگر شغلی به شما پیشنهاد شود بعدا درباره آن صحبت خواهد شد. طراحی لباس با مداد

مسایل مرتبط با حقوق را در رزومه ذکر نکنید . طراحی لباس

اگر شغلی به شما پیشنهاد شود بعدا درباره آن صحبت خواهد شد. به روز نگه داشتن رزومه از اهمیت ویژه ای برخوردار است . مهارت های جدید، حضور در دوره های کوتاه مدت و کسب تجربه را تغییر دهید؛ در نتیجه رزومه شما با گذشت زمان بهتر می شود. اطمینان حاصل کنید ،که کلیه اطلاعات موجود در رزومه شما به شغلی که برای آن تقاضا می فرستید، مرتبط باشد.

مهارتهای – با آن شغل را نیز برجسته تر بیان کنید. شخصا هر تقاضانامه شنا تحت بررسی قرار داده و توضیحات شغلی را پاسخ گویید. تحلیل تبلي و توضیحات شغلی را با مطالعه دقیق اطلاعات و شناسایی آنچه شرکت در کارمند به دنبال آن است، فرا بگیرید. توضیحات شغلی را بخش بندی کنید ،و به دقت نحوه تحقق بخشیدن مهارت ها و توانایی های شما به نیازهای آن را مدنظر قرار دهید.

اگر در پی شغلی در حوزه طراحی هستید انضمام یک برگه از مرتبط ترین آثارتان که نمونه هایی از کار طراحی شما برای معرفی به مصاحبه کننده را در خود دارد، می تواند ایده خوبی باشد. مطمئن شوید که کلیه اطلاعات موجود در رزومه شما دقیق و صحیح و به درستی ذکر شده است. ذکر نادرست تجربیات و مدارک بسیار خطرناک است و میتواند به سادگی افشا شود. اگر کارفرمای شما معرفی نامه ها مدارک و جزییات استخدامی تان را چک کند و دریابد که آنها نادرست هستند، ممکن است منجر به اخراج یا حتی تحت پیگرد قرار گرفتن شما شود. طراحی لباس با مداد

در آخر طراحی لباس با مداد

شما می توانید در مرکز ما (آموزش های بین المللی IHIM IRAN ) دوره جامع طراحی لباس را گذرانده و با موفقیت شروع به طراحی کنید. برای اطلاعات بیشتر به سایت ما shirazihim.com مراجعه نمایید. طراحی لباس با مداد

همچنین ، اگر به این رشته ی جذاب (طراحی لباس) علاقه مند هستید و میخواهید در این حوزه نمونه کاری قوی و رزومه کاری خوبی برای ارائه داشته باشید، ثبت نام خود را هرچه سریع تر انجام دهید .برای مطالعه مقاله های بیشتر در این خصوص به لینک های ما مراجعه نمایید. دوره جامع طراحی لباس o31/fc02 / دوره تربیت مدرس طراحی لباس (IHIM14002/1) / آموزش طراحی لباس در شیراز

مرکز آموزشهای بین المللی IHIM IRAN

ارسال پیام

ساعت کار

از شنبه تا پنج شنبه 8.30 صبح الی 8.30 شب.

اطلاعات تماس:

شعبه شیراز:

تلفن :07136267240

تلفن :07136261436

فکس :07136261436

آدرس : شیراز-قدوسی شرقی-حدفاصل کوچه 8 و 10 -ساختمان IHIM IRAN

پست الکترونیک:info@shirazihim.com

شبکه های اجتماعی