طراحی مد و لباس آنلاین

Rate this post

كاربرد صحيح رنگ در لباس شیراز

شخصیت، تیپ بدنی و سبک شخصی شما تعیین کننده ی رنگ های برگزیده تان هستند. هنگامی که آموختید ترکیب کدام رنگ ها با یکدیگر ممکن است. و چگونه از آنها برای زیباتر نشان دادن اندام خود استفاده کنید. می توانید از ترکیب رنگ هایی استفاده کنید که قبلا هرگز امتحان شان نکرده اید. ممکن است یک دست لباس کاملا جدید در کمد خود بیابید. طراحی مد و لباس آنلاین

هنگام استفاده از رنگ های اصلی ( قرمز و آبی و زرد ) با رنگ مایه های بسیار روشن، مشکل می توان هارمونی ایجاد کرد. زیرا شدت سیری این رنگ ها بالاست. هنگامی که یک رنگ اصلی را با رنگ اصلی دیگری ترکیب می کنید، شدت سیری رنگ چند برابر می شود،

با این حال، رنگ های اصلی مانند تمام رنگ ها دارای سایه های متفاوتی هستند؛ بنابراین هر چند قرمز آلبالویی را فقط می توان با یک رنگ خنثی ترکیب کرد، شدت سیری قرمز آجری کمتر است. ( سیری تمام رنگ های مات اصلی نسبت به سایر رنگ های اصلی کمتر است ).

شما می توانید آن دسته از طرح های رنگی را که با هم همخوانی دارند، ترکیب کنید. طراحی مد و لباس صنعت و معدن شیراز

ترکیب کردن طرح نقش کمی مشکل است. لازم است لباس ها، زیور آلات و غیره از یک طیف رنگ مشخص باشند یا یکی از الگوها باید رنگ خنثی داشته باشد. اگر هر طرح و نقش یک رنگ غالب دارد، مطمئن شوید که هر دو رنگ غالب یکسان باشند. هنگام ترکیب کردن الگوها، رنگها باید دقیقا همخوانی و هارمونی داشته باشند.

طراحی مد و لباس آنلاین

این ترکیب باید طوری باشد که انگار هردو نقش و طرح اثر یک طراح هستند. در واقع، ست کردن لباس و زیور آلات طراحی شده، توسط یک طراح تنها راهی است. که می توان اطمینان یافت تمام رنگها و نقش ها هارمونی دارند و شلوغ نیستند. به علاوه، ایجاد هارمونی هنگام ست کردن لباس ها و زیور آلاتی از مجموعه های طراحان مختلف مشکل است.

مرکز آموزشهای بین المللی IHIM IRAN

ارسال پیام

ساعت کار

از شنبه تا پنج شنبه 8.30 صبح الی 8.30 شب.

اطلاعات تماس:

شعبه شیراز:

تلفن :07136267240

تلفن :07136261436

فکس :07136261436

آدرس : شیراز-قدوسی شرقی-حدفاصل کوچه 8 و 10 -ساختمان IHIM IRAN

پست الکترونیک:info@shirazihim.com

شبکه های اجتماعی