کلاس طراحی داخلی در شیراز

Rate this post

درباره ما :

مرکز آموزش های بین المللی IHIM IRAN از سال 1390 با هدف توسعه مهارت های حرفه ای و تخصصی .فعالیت خود را به صورت انحصاری در استان فارس آغاز نموده است. این مجموعه با هدف اشتغال زایی و کارآفرینی اقدام به راه اندازی دوره طراحی داخلی به صورت کاملاً تخصصی و حرفه ای کرده است .در همین راستا تیم ما اقدام به برگزاری کارگاه ها و سمینارها بین المللی از جمله :
سمینار تخصصی معماری داخلی توسط :پروفسور حدیقی(رئیس دانشگاه پنسیلوانیا) در پاییز 93
سمینار تخصصی تصادفی،وجود ندارد توسط :پروفسور جیووانی اتونلو در پاییز 96 کلاس طراحی داخلی در شیراز آموزشگاه طراحی داخلی در شیراز

مرکز آموزش های بین المللی IHIMIRAN تا کنون بیش از 7000 نفر ساعت دوره آموزشی داخلی برگزار کرده. و افتخار برگزاری دوره های آموزشی برای بیش از۴۰ سازمان و شرکت خصوصی را داشته است. تیم ما سالانه به طور متوسط ۵۰۰۰۰ نفر ساعت دوره آموزش برگزار میکند.

چگونه یک طراح داخلی شوید؟ کلاس طراحی داخلی در شیراز

ممکن است شما به تازگی وارد این حرفه شده اید یا اینکه به تازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شدید. یا علاقه مند به حرفه طراحی داخلی هستین..
اگر هرکدام از شرایط بالا را داشته باشید ما در مرکز آموزش های بین المللی IHIM IRAN. مسیر شما را تا تبدیل شدن به یک طراح داخلی هموار میکنیم.
مطالب آموزشی مابه صورت جامع بدون پیش نیاز و در طی 11 ماه به شما آموزش داده میشود.
ویژگی دوره طراحی داخلی،کاربردی بودن مطالب هست،.به گونه ای که شما پس از گذراندن دوره به صورت کامل آماده ورود به بازار کار در این حرفه میشوید.

خلاصه مطالب این دوره : کلاس طراحی داخلی در شیراز

شامل کلیه مباحث نرم افزاری ،.ترسیم فنی و طراحی دست آزاد و کلیه مباحث تئوری.(رنگ شناسی،نورپردازی،اصول چیدمان،شناخت مواد و مصالح .،ارتباط با کارفرما و نحوه بستن قرارداد)از پایه تا پیشرفته
این دوره توسط اساتید برجسته این حوزه تدریس میشود.اساتیدی که علاوه بر تحصیلات مرتبط در این حوزه مشغول به کار می باشند.
در پایان پس از گذراندن دوره و تحویل نهایی ژوؤمان مدرک معتبر و قابل ترجمه دریافت میکنید. آموزشگاه طراحی داخلی در شیراز

مرکز آموزشهای بین المللی IHIM IRAN

ارسال پیام

ساعت کار

از شنبه تا پنج شنبه 8.30 صبح الی 8.30 شب.

اطلاعات تماس:

شعبه شیراز:

تلفن :07136267240

تلفن :07136261436

فکس :07136261436

آدرس : شیراز-قدوسی شرقی-حدفاصل کوچه 8 و 10 -ساختمان IHIM IRAN

پست الکترونیک:info@shirazihim.com

شبکه های اجتماعی