کلاس عکاسی مستند در شیراز-07136267240

5/5 - (1 vote)

8 نکته عکاسی مستند از یک عکاس خبرنگار ملی جغرافی

1. تحقیق خود را انجام دهید

هنگامی که یک تکلیف دریافت کردید یا تصمیم به دنبال کردن یک پروژه شخصی گرفتید.باید با یادگیری تا آنجا که ممکن است در مورد فرهنگ آزمودنی های خود شروع کنید. کلاس عکاسی مستند در شیراز-07136267240

تحقیقات کامل استرس را به حداقل می‌رساند . به شما کمک می‌کند تا با سوژه‌های خود روابط و احترام در جوامع آنها را بسیار سریع‌تر ایجاد کنید. Vitale قبل از سفر به هر منطقه خاص با روزنامه های آنلاین، روزنامه نگاران و ساکنان محلی، و ارتباطات شخصی و حرفه ای مشورت می کند.

2. بر آنچه که متحد می کند تمرکز کنید، نه بر آنچه که تقسیم می کند  عکاسی مستند در شیراز-07136267240کلاس

از دیدگاه ویتال، یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات داستان‌نویسان مشتاقی که به خارج از جوامع، ایالت‌ها و حتی کشورهای خود سفر می‌کنند تا پروژه‌های عکاسی را دنبال کنند. گرفتار شدن در مقایسه بین فرهنگ‌ها است. بله، ممکن است همه چیز متفاوت باشد . آداب و رسوم و هنجارهای فرهنگی، مذهب، غذا و غیره – اما به جای تمرکز بر این تفاوت ها، توجه خود را به مشاهده شباهت های بین خود و سوژه هایتان معطوف کنید.

3. خودتان را در کفش سوژه قرار دهید

بسیاری از شباهت هایی که متوجه می شوید ماهیت عاطفی دارند، به این معنی که برای قدردانی کامل از آنها به همدلی نیاز دارید. هنگامی که در همدلی با سوژه های خود تمرین کنید. می توانید لحظات صریح و زیبایی را پیش بینی کنید که ممکن است ارزش عکاسی را داشته باشند.کلاس عکاسی مستند در شیراز0136261436-7

4. از مردم نترسید

با این حال، اگر از اعتماد کردن به سوژه‌های خود هراس داشته باشید، نمی‌توانید با آنها همدلی کنید. در واقع، ترس از غریبه‌ها و فرهنگ‌های بیگانه حتی ممکن است در وهله اول مانع از سفر شما شود.کلاس عکاسی مستند در شیراز-07136267240

5. رویکرد خود را تمرین کنیدکلاس عکاسی مستند در شیراز-07136267240

قرار دادن مرتب خود در آنجا و پرسیدن از مردم که آیا می‌توانید از آنها عکس بگیرید نه تنها اعتماد به نفس شما را در اطراف افراد و مکان‌های جدید افزایش می‌دهد، بلکه مهارت‌های ارتباطی و رفتار شما را نیز تقویت می‌کند

6. آهسته

در دنیای پر سرعت امروز، گاهی اوقات پیدا کردن پانزده دقیقه برای پیاده روی دشوار است، چه برسد به اینکه ماه ها یا حتی سال ها را به یک پروژه عکاسی شخصی اختصاص دهید، اما برای ویتال، کاهش سرعت و صرف وقت برای زندگی کاملاً حیاتی است. از داستان اگر عکس‌های شما داستان را از منظر شما بیان می‌کنند، تقریباً همان تأثیری را نخواهند داشت که به مردم زمان دهید تا صحبت خود را باز کنند و شما را به زندگی خود دعوت کنند.

7. به موضوعات خود احترام بگذاریدکلاس عکاسی مستند در شیراز-07136267240

همچنین مهم است که با هر موضوعی – حتی آنهایی که در مناطق دور افتاده هستند و هرگز به رایانه دسترسی ندارند – با نهایت احترام و توجه رفتار کنید. به آنها اطلاع دهید که اگر موافق عکس گرفتن باشند، تصویر آنها را در اینترنت به اشتراک خواهید گذاشت و مطمئن شوید که روشی برای گرفتن چاپ عکس آنها به عنوان تشکر اندیشیده اید.

8. از عکس ها و داستان هایی که آنها ارائه می دهند محافظت کنید

Vitale همچنین عکاسان مستند را تشویق می‌کند تا با استفاده از جستجوی عکس معکوس Google و سایر نرم‌افزارهای مشابه، به شدت از تصاویر خود در برابر نقض حق نسخه‌برداری محافظت کنند. چرا زحمت؟ زیرا داستان های سوژه های شما شایسته احترام و احترام است.

زیرا در نهایت، ویتاله معتقد است که عکاس خبری دقیقاً همین است .کلاس عکاسی مستند در شیراز-07136267240

برقراری ارتباط قدرتمند با انسان‌های دیگر و احترام گذاشتن به این اعتماد با اجرای عدالت، هم از طریق تصویرسازی و هم از طریق رفتار حرفه‌ای همدلانه و با ملاحظه.

 

مرکز آموزشهای بین المللی IHIM IRAN

ارسال پیام

ساعت کار

از شنبه تا پنج شنبه 8.30 صبح الی 8.30 شب.

اطلاعات تماس:

شعبه شیراز:

تلفن :07136267240

تلفن :07136267240

فکس :07136267240

آدرس : شیراز-قدوسی شرقی-حدفاصل کوچه 8 و 10 -ساختمان IHIM IRAN

پست الکترونیک:info@shirazihim.com

شبکه های اجتماعی